Niké

Prvá slovenská stávková spoločnosť – založená v roku 1991, je najstaršou a najväčšou stávkovou spoločnosťou na Slovensku. S tržbami viac ako 400 mil. eur ročne, tisíckou zamestnancov a sieťou presahujúcou 900 pobočiek sa radí k najväčším firmám regiónu (34. miesto podľa tržieb v rebríčku TREND 2017). Rodinná firma č.1 na Slovensku v hodnotení FORBES 2018 je pod vedením Otta Bergera a syna Romana Bergera fenoménom v oblasti stávok, športového a zábavného priemyslu.

TECHNOLOGICKÝ LÍDER Úspech spoločnosti je postavený na využívaní najmodernejších technológií pre dokonalý zážitok z hry. Vlastné tímy IT dizajnérov, programátorov a testerov vyvíjajú unikátne herné produkty v jednom z najväčších IT Labov na Slovensku. Technológia Niké One je najpokročilejšou hráčskou platformou na trhu. Mobilná aplikácia Niké bola v septembri 2017 vyhlásená za najlepšiu aplikáciu pre tipérov, s vlastnými riešeniami Radaru či Šejkra. Vďaka neustálym inováciám v spolupráci s technologickými gigantmi PaddyPower, IMG či Perform je NIKÉ najobľúbenejšou značkou na trhu.

SILNÁ ZNAČKA Od svojho založenia buduje NIKÉ atraktívnu značku pre fanúšikov športu a mladú generáciu. Vo vlastníctve NIKÉ sú najväčší športový online portál sport.sk, denník Šport so 60-ročnou tradíciou i špecializovaný magazín pre profesionálov v tipovaní. NIKÉ spoluvytvára úspešné TV programy v spolupráci s TV Markíza či RTVS, hrdo sponzoruje najúspešnejšie športové kluby Slovan Bratislava, BC Prievidza a je jedným z najvýznamnejších charitatívnych prispievateľov.

Bonusové podmienky Niké